Шановні відвідувачі сайту!

З 1 квітня 2019 року припиняє роботу доменне ім'я сайту SAU.SUMY.UA. На сайт Ви зможете зайти за новим ім’ям: SNAU.EDU.UA

English (United Kingdom)Ukrainian (Ukraine)Русский (Russian Federation)

6_130 квітня - 01 травня 2019 року на головному стадіоні Сумського національного аграрного університету відповідно до календарного плану заходів ВГО "Кінологічна Спілка України (КСУ)" пройшли Всеукраїнські змагання з аджиліті.

Відкриті національні змагання КСУ з Аджиліті «Кубок СНАУ», рангу CACAg, відбіркові на чемпіонат світу з аджиліті FCI 2019 та Дитячо-юнацький чемпіонат КСУ з Аджиліті зі статусом відбіркового у юніорську національну збірну на JuniorEuropeanOpen 2019 р.

Організовували змагання Сумський обласний центр собаківництва КСУ та біолого-технологічний факультет СНАУ, на базі якого готують магістрів зі спеціалізації «Кінологія».

Аджиліті, де в тандемі виступають хендлер та його чотирилапий напарник, –дуже видовищний,динамічний та найбільш масовий кінологічний вид спорту. Тільки уявіть собі, що за два дні було більше 400 стартів!

Юніорський чемпіонат судила випускниця нашого університету, суддя КСУ з робочих якостей собак Наталія Шинкарьова, а відбіркові змагання на чемпіонат світу з аджиліті «Кубок СНАУ» судив вперше в Україні, але дуже відомий у кінологічному світі спортсмен тасуддя FCI SaschaGrunder із Швейцарії.

У ці святкові дні до Сум з‘їхалась, можна сказати, уся вітчизняна «аджиліті еліта». На змаганнях виступали спортсмени з Харкова, Одеси, Львова, Павлограда, Черкас, представники трьох київських спортивних клубів, і, звичайно ж, сумські кінологи.

Аджиліті – дуже демократичний вид спорту, у якому на рівних стартують спортсмени різного віку, від дітлахів до пенсіонерів. Також і серед собак допускаються представники любих порід, тому дуже цікаво спостерігати, як долає трасу перешкод на рівні з іншими собаками такі, на перший погляд зовсім не спортивні собаки, як йоркширський тер‘єр, російській той, вельшкоргі та, навіть, такса. Звичайно для аджиліті найбільше було собак породи бордер коллі та шелті.

У цьому році ми вперше провели одночасно з «Кубком СНАУ» юніорський чемпіонат, в якому взяли участь 20 юних спортсменів, представники шести українських команд з різних міст. Дітлахи стартували в двох вікових категоріях «Діти» та «Юніори». Чудово відзначити, що абсолютними переможцями за результатами двох трас стали саме наші спортсмени, вихованці сумської команди «Адреналін», учні гімназії «Просперітас», Шинкарьова Єлизавета (8 років) - категорія «Діти» та Була Данило (14 років) в категорії «Юніорів» зі своїми чотирилапими напарниками породи кавалер кінгчарльз спанієльUlfi’sArisha та UlfiʼsBlackBerry. Також призерами у категорії «Діти» були Топтун Володимир(12 років) з м.Одеса та Кожурін Святослав (12 років), з м.Павлоград Дніпропетровської обл.. В категорії «Юніорів» ще одна наша сумська спортсменка Узька Олександра з лабрадор ретривером Одрі виборола друге місце. Також хочеться відмітити ще нашого юніора Мойсеєва Тимофія (12 р.) з родезійським ріджбеком - перше місце на трасі Джампінг.

Приємно відзначити, що і на основних змаганнях сумські спортсмени у особистому заліку неодноразово піднімалися на п‘єдестал пошани. Так в індивідуальному заліку на рахунку наших спортсменів було у різних ростових категоріях собак одне перше місце, сім других та чотири третіх.

Крім цього на трасі Open, де стартує найбільша кількість учасників, проводився командний залік. В перший день змагань наша команда «Адреналін» посіла третєпочесне місце серед дванадцяти команд, уступив двом харківським командам. На другий день Сумська команда стала вже срібним призером, на першому знов команда «Авангард» з м. Харків, на третьому – команда «Форсаж»» м. Київ.

Крім цього, від організаторів та спонсорів на цих змаганнях вручалися два окремих кубки «Найтитулованіша команда» та «Найтитулованіша команда юніорів». Перший кубок, як самі кращі та досвідчені, увезли спортсмени команди «Авангард» в місто Харків, другий залишився дома, що дуже приємно, у команди юніорів «Адреналін», які тренуються на базі нашого університету.

Велика вдячність керівництву Сумського національного аграрного університету та кафедрі фізкультуриза розуміння та надану можливість провести змагання на центральному стадіоні СНАУ! А студентам біолого-технологічного факультету за допомогу на змаганнях.

Дуже вдячні нашому незмінному спонсору компанії ROYALCANIN за чудовий призовий фонд!

Ну і звичайно ж величезна подяка судді змаганьSaschaGrunder, який подолав таку величезну відстань, щоб розділити з нами це свято!

 

Новини

П'ятниця, 19 липня 2019
СНАУ на Дні поля Lozоva Machinery-2019!!!
Делегація Сумського НАУ, до якої входили представники... Детальніше...
Понеділок, 15 липня 2019
Студенти з КНР успішно завершили стажування
У 2018 році СНАУ уклав угоду про співпрацю... Детальніше...
Середа, 10 липня 2019
«SWAY» переможці міжнародного фестивалю
Зразковий ансамбль сучасного бального танцю «SWAY»... Детальніше...
Середа, 10 липня 2019
У СНАУ обговорювали питання здійснення державного контролю на державному кордоні
9 липня на базі факультету ветеринарної медицини... Детальніше...
Вівторок, 09 липня 2019
Міністр освіти і науки України в Сумському НАУ
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич у... Детальніше...
Четвер, 04 липня 2019
Відбулося засідання спеціалізованої вченої ради
В Сумському НАУ проходило двохденне засідання... Детальніше...
Четвер, 04 липня 2019
Отримай освіту майбутнього разом зі СНАУ
З 1 липня по 26 липня у головному корпусі Сумського... Детальніше...
Середа, 03 липня 2019
Співробітники Сумського НАУ відзначені міським головою
Співробітники Сумського національного аграрного... Детальніше...
Вівторок, 02 липня 2019
Бізнес по-польськи в Сумському НАУ
У Сумському національному аграрному університеті... Детальніше...
Понеділок, 01 липня 2019
Відбулося засідання Вченої ради університету
Сьогодні Вчена рада Сумського національного... Детальніше...
Понеділок, 01 липня 2019
У СНАУ відбувся випуск бакалаврів
1 липня у стінах Сумського національного аграрного... Детальніше...
Понеділок, 01 липня 2019
Перший тиждень перебування студентів з КНР у СНАУ
З 21 червня у Сумському національному аграрному... Детальніше...
П'ятниця, 28 червня 2019
«SWAYchiki»: літнє таборування
27 червня завершилась традиційна літня зміна... Детальніше...
Четвер, 27 червня 2019
Студенти СНАУ підкорювали Китай
Нещодавно завершився черговий етап стажування... Детальніше...
Середа, 26 червня 2019
Про новації у м`ясопереробці говорили у СНАУ
Протягом тижня з 19 по 26 червня у Сумському... Детальніше...

Новини коледжів СНАУ

Середа, 17 квітня 2019
Зустріч із в.о. Міністра аграрної політики і продовольства України Ольгою Трофімцевою
До Путивльського коледжу Сумського НАУ завітала... Детальніше...
Четвер, 29 березня 2018
Студенти роменського коледжу відвідали СНАУ
27 березня до Сумського НАУ завітали представники... Детальніше...
Понеділок, 12 лютого 2018
Руйнуй кордони разом із СНАУ
8 лютого СНАУ приймав юних колег – студентів усіх... Детальніше...

Пряма мова

Володимир Ладика, ректор Сумського національного аграрного університету Шановні першокурсники! Я щиро вітаю вас – учорашніх школярів, а тепер уже студентів – у стінах Сумського національного аграрного... Детальніше...

Вiдео про СНАУ

   


©2015 Сумський національний аграрний університет. Офіційна сторінка.