Шановні відвідувачі сайту!

З 1 квітня 2019 року припиняє роботу доменне ім'я сайту SAU.SUMY.UA. На сайт Ви зможете зайти за новим ім’ям: SNAU.EDU.UA

English (United Kingdom)Ukrainian (Ukraine)Русский (Russian Federation)

7_17 травня Сумський національний аграрний університет святкує сорок другу річницю з дня створення! Сорок два роки плідної праці колективу університету та заслужене визнання представників влади, агробізнесу та, звичайно, випускників Сумського НАУ.

Для привітань з нагоди дня народження до Сумського НАУ завітало багато почесних гостей. Серед них: перший ректор, а нині почесний ректор СНАУ Іван Брюховецький, заступник голови Сумської ОДА Вадим Акпєров, голова постійної комісії Сумської обласної ради з питань бюджету Микола Березін, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА Наталія Ніколаєнко, Директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки Сумської ОДА Наталія Самойленко, Начальник управління освіти і науки Сумської міської ради Антоніна Данильченко, голови районних рад області, керівник та директори підприємств-партнерів університету, керівники загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, коледжів СНАУ. Також були присутні колишні керівники структурних підрозділів Сумського національного аграрного університету.

У своєму вітальному слові ректор Сумського НАУ академік Володимир Ладика подякував структурним підрозділам та всім присутнім за багаторічну плідну роботу та зазначив, що «колектив університету пройшов, більше ніж за сорок років розвитку, дорогу яка принесла заслужений імідж СНАУ. І не просто створила бренд університету, а і випустила людей, які вже багато років працюють на благо держави України»

Головною подією урочистостей стало нагородження співробітників подяками ректора Сумського національного аграрного університету:

за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у виховання студентської молоді та створення позитивного іміджу університету Ользі Божко;

за зразкове виконання виробничих завдань, вагомий внесок у розбудову матеріально-технічної бази університету Геннадію Шкроботу;

за високий професіоналізм, впровадження інноваційних методів дослідження з використанням сучасної лабораторної бази «AGRO-LAB» Ользі Бакуменко;

за високий професіоналізм, суттєве покращення рівня обслуговування студентів, викладачів, співробітників, ефективне забезпечення функціонування комбінату громадського харчування Людмилі Ткаченко;

за вагомий внесок у запровадженні міжнародних освітніх програм з навчальними закладами Китайської Народної Республіки Кароліні Ткаченко;

за вагомий внесок у запровадженні вертикально-інтегрованої системи підготовки випускників коледжу директору Охтирського коледжу Сумського НАУ Володимиру Домашенко;

за високий професіоналізм, результативну підготовку висококваліфікованих кадрів для агропромислового виробництва колективу Маловисторопського коледжу ім. П.С.Рибалка Сумського НАУ.

Почесними грамотами голови Сумської ОДА за вагомий особистий внесок у розвиток аграрної освіти і науки, високий професіоналізм нагороджено співробітників СНАУ:

старший викладач кафедри тракторів, сільськогосподарських машин та транспортних технологій Михайло Горовий;

доцент кафедри адміністративного та інформаційного права Олег Роговенко.

Подяками голови Сумської обласної ради за вагомий внесок у розвиток аграрної освіти і науки, високий професіоналізм нагороджені:  

завідувач кафедри садово-паркового та лісового господарства Тетяні Мельник;

професор кафедри селекції і насінництва імені професора Гончарова Неллі Кожушко.

Подякою голови Сумської міської ради за вагомий внесок у розвиток аграрної освіти і науки, високий професіоналізм нагороджена завідувач кафедри екології та ботаніки Вікторія Скляр.

Подякою Департаменту освіти і науки Сумської ОДА за особистий внесок у розвиток аграрної освіти і науки, високий професіоналізм нагороджений доцент кафедри інженерних технологій харчових виробництв Сергій Сабадаш.

Грамотою директора Департаменту освіти і науки Сумської ОДА за високий рівень виконавської майстерності, значний внесок у розвиток духовності й формування естетичних смаків у студентської молоді, результативні творчі досягнення та здобуття почесного звання «Зразковий колектив» нагороджені: 

Зразковий ансамбль сучасного бального танцю «SWAY» та керівники Юрій Сергеєв і Ксенія Блюмська-Данько;

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Шарм» та керівник Єлизавета Татарченко.

Відзнакою Державної установи НМЦ «Агроосвіта» нагороджені

за вагомий внесок у розбудову системи забезпечення якості освітнього процесу Сумського НАУ Наталія Колодненко;

за вагомий внесок у розвиток інтеграції Сумського НАУ з загальноосвітніми та професійно-технічними закладами у підготовці висококваліфікованих кадрів для агропромислового виробництва Ніна Мельник.

За високий професіоналізм, плідну співпрацю та результативну профорієнтаційну діяльність подяками начальника управління освіти і науки Сумської міської ради нагороджені:

старший викладач кафедри електротехнічних систем АПК Ольга Рясна;

старший викладач кафедри садово-паркового та лісового господарства Оксана Сурган;

завідувач кафедри статистики, АГД і маркетингу Маргарита Лишенко.

Також на урочистих з нагоди дня народження університету відбулась інавгурація науково-педагогічних працівників, які здобули наукові ступені та вчені звання. Ректор Сумського НАУ Володимир Ладика вручив дипломи кандидатів та докторів наук науково-педагогічним працівникам:

диплом кандидата сільськогосподарських наук - старшому викладачу кафедри захисту рослин ім. А.К. Мішньова Олені Осьмачко;

диплом кандидата сільськогосподарських наук - кандидату сільськогосподарських наук, асистенту кафедри садово-паркового та лісового господарства Світлані Жердецькій;

 

диплом кандидата педагогічних наук - кандидату педагогічних наук, старшому викладачу кафедри іноземних мов Юлії Лущик;

атестат про присвоєння вченого звання доцента – кандидату юридичних наук
, доценту кафедри приватного та соціального права Марині Кузнецовій;

атестат про присвоєння вченого звання доцента – кандидату технічних наук, доценту кафедри терапії, фармакології, клінічної діагностики та хімії Вікторії Івченко;

атестат про присвоєння вченого звання доцента – доктору ветеринарних наук, професору кафедри епізотології та паразитології Ганні Фотіній.

У Сумському національному аграрному університеті є добра традиція у день заснування СНАУ вручати особливу відзнаку – звання «Почесного професора університету». Тож, ректор Володимир Ладика урочисто вручив відзнаку доктору технічних наук, професору кафедри технології харчування Харківського державного університету харчування та торгівлі Павлу Пивоварову.

Протягом усього святкового дійства для присутніх виконували танцювальні композиції учасники АСБТ «SWAY», колективу «Шарм» та студентського хору «Юність».

Приємним завершенням урочистої церемонії став виступ бізнес-партнерів Сумського національного аграрного університету, директорів ТОВ «Хлібодар» Сергія Карпенка, агрофірми «Альянс» Івана Демченка та керівника асоціації «Спілка аграрних підприємств Сумської області» Олексія Картавого, що у своїй промові подякували керівництву університету за злагоджену роботу у напрямку співпраці з агробізнесом та на засадах партнерів університету оголосили про рішення фінансово допомогти університету у побудові єдиного в Україні критого полігону.

Тож давайте всі разом привітаємо наш рідний виш і побажаємо йому процвітання, довгих років існування, постійного розвитку, стабільного фінансового стану, нескінченного потоку бажаючих стати його студентами!

З днем народження, наш улюблений університет!

Новини

Четвер, 23 травня 2019
Один пояс – один шлях
23 травня у стінах Великого конференц-залу... Детальніше...
Понеділок, 20 травня 2019
Сумський НАУ провів щорічний бал
Традиційно навесні Сумський НАУ організовує величне... Детальніше...
П'ятниця, 17 травня 2019
Кабмін зацікавився науковими розробками СНАУ
Наказом № 630 від 08 травня 2019 року Міністерство освіти... Детальніше...
П'ятниця, 17 травня 2019
СНАУ святкує День Науки
Традиційно в третю суботу травня в Україні святкують... Детальніше...
П'ятниця, 17 травня 2019
День вишиванки у Сумському НАУ
Третій четвер травня давно перетворився на... Детальніше...
Вівторок, 14 травня 2019
Верховний Суд розглянув касаційну скаргу
  27 березня 2019 року Верховний Суд у складі колегії... Детальніше...
Вівторок, 14 травня 2019
Сумський НАУ на міжнародній конференції у Румунії
6-10 травня в університеті сільськогосподарських наук... Детальніше...
Вівторок, 14 травня 2019
Перемога танцювального колективу Сумського НАУ
Ансамбль сучасного бального танцю «SWAY» та молодша... Детальніше...
П'ятниця, 10 травня 2019
Відкриття лабораторії TOPAS до дня народження СНАУ
7 травня на факультеті економіки і менеджменту СНАУ... Детальніше...
Середа, 08 травня 2019
У Сумському НАУ відбулися урочистості до 9 травня
9 травня вся Україна відзначає День перемоги над... Детальніше...
Вівторок, 07 травня 2019
СНАУ святкує 42 річницю з дня створення!
7 травня Сумський національний аграрний університет... Детальніше...
Вівторок, 07 травня 2019
СНАУ – срібні призери з легкої атлетики
6-7 травня 2019 року на стадіоні Сумського державного... Детальніше...
Понеділок, 06 травня 2019
Школярка-Панянка: третій випуск
3 травня вишуканим Випускним вечором завершилось... Детальніше...
Понеділок, 06 травня 2019
З Днем Народження, Анатолію Михайловичу!
Сьогодні свій 55-й ювілейний День народження святкує... Детальніше...
Понеділок, 06 травня 2019
Кінологічні змагання у СНАУ
30 квітня - 01 травня 2019 року на головному стадіоні... Детальніше...

Новини коледжів СНАУ

Середа, 17 квітня 2019
Зустріч із в.о. Міністра аграрної політики і продовольства України Ольгою Трофімцевою
До Путивльського коледжу Сумського НАУ завітала... Детальніше...
Четвер, 29 березня 2018
Студенти роменського коледжу відвідали СНАУ
27 березня до Сумського НАУ завітали представники... Детальніше...
Понеділок, 12 лютого 2018
Руйнуй кордони разом із СНАУ
8 лютого СНАУ приймав юних колег – студентів усіх... Детальніше...

                                  

                                  

                                       

 

 

rektor-2019

 

                                                  

 

 

rozklad2

thumb_menedgment2

StartUpS

Agrointer

mova_2017


Ag-Lab

Logo-TOPAS

logo_big

rise_2

globino_2thumb_kernel_selectIMK2_3thumb_rozv_sg_selectlogo-banner_right-box


ekts_2photogalereya1

Пряма мова

Володимир Ладика, ректор Сумського національного аграрного університету Шановні першокурсники! Я щиро вітаю вас – учорашніх школярів, а тепер уже студентів – у стінах Сумського національного аграрного... Детальніше...

Вiдео про СНАУ

   


©2015 Сумський національний аграрний університет. Офіційна сторінка.