Бінарний урок: новітні методи навчання застосовують у Сумському НАУ

Сучасні тенденції в освіті  вимагають від навчальних закладів постійного пошуку інноваційних методів викладання. Особливо важливим цей пошук є в контексті викладання іноземною мовою фахових дисциплін, коли важливо не лише навчитися розмовляти, а й володіти професійною термінологією, мати змогу пояснити процеси та явища.

Одним з таких методів є бінарний урок. Його мета полягає у створенні умов практичного використання здобутих знань та навичок, а також побачити результативність своєї роботи.

28 листопада на кафедрі іноземних мов було проведене саме таке заняття, спрямоване на покращення якості мовної підготовки студентів та удосконалення викладання англійської мови. Було проведено бінарне практичне заняття старшим викладачем кафедри іноземних мов, кандидатом педагогічних наук Тетяною Рідель. та представником Корпусу миру Сереною Беркович. На заході були присутні вчителі шкіл міста Суми та області, а також викладачі коледжів СНАУ.

Сподіваємось, що отримані навички допоможуть учасникам більш ефективно та впевнено проводити заняття для українських та іноземних студентів і наблизять українську освіту до європейських стандартів.