Бізнес плюс наука: СНАУ підписав меморандум про співпрацю з Ukrainian Food Valley

27 квітня 2021 року СНАУ відвідала Голова ради Громадської спілки «Українська продовольча долина» Ukrainian Food Valley та керуючий партнер Sustainable Strategies Institute Наталія Гордійчук. Гості ознайомилися із матеріально-технічною базою університету, відвідали провідні науково-дослідні лабораторії, провели продуктивні переговори із ректором університету Володимиром Ладикою.  Пані Гордійчук також презентувала програму «Міні МВА» на економічному факультеті.

За підсумками візиту між Сумським національним аграрним університетом і Громадською спілкою «Українська продовольча долина» Ukrainian Food Valley було підписано меморандум про спільну освітню діяльність спрямовану на просвітницьку діяльність, підвищення обізнаності працівників агробізнесу щодо кращих світових знань та практик, подолання застарілих підходів та технологій ведення агробізнесу і формування нової інтелектуальної еліти країни. Першим етапом співпраці СНАУ та ГС «Українська Продовольча Долина» стане запровадження в університеті управлінської МВА програми, створеної експертами UFV із залученням викладачів університету.