Бізнес по-польськи в Сумському НАУ

У Сумському національному аграрному університеті розпочався другий етап українсько-польського проекту «Polish-Ukrainian Business Play Next Level» в рамках програми Польсько-Української Ради Молодіжного обміну, який фінансується Міністерством Освіти Польщі.

«Polish-Ukrainian Business Play» – проект, спрямований на поліпшення професійних шансів молоді та представляє собою академічний обмін між двома країнами – Польщею та Україною. Основною метою обміну є активізація громадянської позиції молоді через організацію інтерактивних семінарів, що імітують ведення власного бізнесу. В рамках проекту було заплановано два обміни, які мали на меті показати і пояснити молодим людям всі аспекти ведення власного бізнесу в Польщі та в Україні.

В проекті беруть участь 15 представників з Польщі та 18 молодих українців, серед них є не тільки студенти, а і викладачі Сумського НАУ: к.е.н., доцент кафедри міжнародних відносин Наталія Клєцова та к.е.н., доцент кафедри міжнародних відносин Наталія Волченко.

Під час другого етапу проекту будуть обговорюватися теми які базуються на основі економічної та соціальної сфери України, а також буде проведена бізнес-гра «Next Level». Під час гри учасники проекту ознайомляться з основами підприємницької діяльності, інструментами управління проектами та фінансового аналізу, дізнаються про техніки, стратегії ведення бізнесу в Україні.