З нагоди святкування Міжнародного дня молоді  студентська молодь Сумського НАУ, разом із завідувачкою відділу з організації виховної роботи зі студентами СНАУ, організували благодійну акцію «Все для ПЕРЕМОГИ!». До акції приєднались не байдужі сумчани, які допомогли придбати для Добровільчого формування Сумської міської територіальної громади 13 шт. фляг для води, 13 шт. чохлів під фляги, 24 шт. навчальних гранат (плюшки»), 22 метри плівки для облаштування бліндажів та смаколики, для підняття бойового духу.

«Наші військові щоденно виборюють для нас перемогу із зброєю в руках. Ми ж ведемо боротьбу на волонтерському фронті. Тільки єдністю ми маємо сили та можливості перемогти ворога! Тому мусимо належно тримати як військову, так інформаційну і волонтерську оборону нашої держави! Бо в єдності наша сила до спільної перемоги», – зазначає Світлана ЗІНЧЕНКО, завідувачка відділу з організації виховної роботи зі студентами.

Для молоді Сумського НАУ це не перша благодійна ініціатива, і не остання. Молодь СНАУ – це рушійна сила позитивних змін. Сьогодні наша українська молодь навчається, волонтерить, подорожує, підіймає економіку, створює соціальні ініціативи та захищає свою країну.