Борис та Марія Кіщуки – друзі-партнери СНАУ

Війна, складні життєві обставини, економічні негаразди  – проблеми, з якими зараз зітштовхуються більшість українських студентів. Надзвичайно важливо підтримати молодь у буремні часи, дати поштовх до подальшого розвитку знань і вмінь.

Підтримка закордонних друзів-партнерів є актуальною й дуже необхідною.

Борис та Марія КІЩУКИ – нащадки переселенців до Канади із Західної України. Їхні батьки підкреслювали важливість освіти та професійної підготовки. Тому згодом Борис став професійним інженером та консультантом, а Марі – фахівцем з української культури, літератури та освіти для дорослих. Цінність отриманих знань передали й своїм п’ятьом дітям та онукам.

Родина усвідомлює виклики, з якими зіштовхуються сумські студенти та їх родини через російсько-українську війну. Друзі-партнери вирішили допомогти молоді отримати освіту та професійні знання, посприяти розвитку їх фахових вмінь. Нещодавно Борис та Марія разом зі своєю донькою надали фінансову підтримку трьом студентам Сумського національного аграрного університету, що потрапили у складні життєві обставини.

Цінуємо те, що роблять для наших студентів закордонні друзі-партнери. Щиро вдячні за підтримку в нелегкий для нашої Батьківщини час.