Будівельний факультет СНАУ побував у гостях Держдор НДІ

Будівельний факультет СНАУ не стоїть на місці, для того, щоб бути конкуренто спроможним серед будівельних факультетів інших університетів треба постійно розвиватися та залучати інші сфери будівництва у процес підготовки спеціалістів. Нагальна потреба в будівництві доріг кидає нам виклик – потрібні інженери для розбудови важливої частини економіки та інфраструктури країни – доріг. Факультет  не залишається осторонь і за підтримки ректорату – у 2021 році планується відкриття нової спеціалізації з робочою назвою «Автомобільні дороги та штучні споруди », тому одним із перших кроків у цьому напрямку є організація співпраці з провідними підприємствами України у галузі дорожнього будівництва.

Так, нещодавно, делегація СНАУ на чолі з ректором Володимиром Ладикою, у складі проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерія Жмайлова, декана будівельного факультету Людмили Циганенко та  заступника декана будівельного факультету по зовнішнім зв’язкам Геннадія Циганенка відвідала Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна» –  головну науково-дослідну установу України з питань будівництва, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг і транспортних споруд. Метою візиту було налагодження партнерських зв’язків для якісної підготовки професійних кадрів.

Сфера науково-технічної діяльності цього підприємства охоплює весь спектр питань функціонування та розвитку дорожнього господарства України.  Від розробки теоретичних засад, експериментальних лабораторних та натурних досліджень до впровадження результатів робіт в практику будівництва доріг та мостів, їх утримання, обстеження, ремонту та реконструкції з розробкою нормативно-інструктивного забезпечення.

Перший заступник директора ДП “ДерждорНДІ”, кандидат технічних наук Анатолій Цинка Анатолій ознайомив представників СНАУ з матеріально-технічною базою підприємства. Під його керівництвом було проведено екскурсію підприємством і  головним випробувальним центром ДП “ДерждорНДІ”, який займається випробуванням дорожньо-будівельних матеріалів на різні параметри згідно діючих національних стандартів.

Під час круглого столу з керівництвом підприємства на чолі з директором ДП «ДерждорНДІ» та  кандидатом  економічних наук Артемом Безуглим, було обговорено майбутні відносини та напрями співробітництва між будівельним факультетом СНАУ та ДП “ДерждорНДІ” та головні положення Меморандуму про співпрацю, який планується укласти найближчим часом.