Положення про центр по роботі з іноземними студентами СНАУ

Центр по роботі з іноземними студентами є структурним підрозділом  Сумського національного аграрного університету, який було створено з метою підвищення ефективності роботи з іноземними студентами та слухачами, організаціями та установами, розташованими в інших країнах.

Основним завданням Центру є організація набору іноземних студентів на навчання, а також координація всіх форм навчальної, науково-методичної, виховної роботи, яка спрямована на забезпечення високого рівня підготовки іноземних громадян в системі безперервної вищої освіти від довузівської підготовки до докторантури.

Робота Центру спрямована на вирішення наступних основних завдань:

На сьогоднішній день університет має досвід навчання студентів з більш ніж 30 країн світу, таких як: Китай, Туреччина, Туркемістан, Таджикістан, Нігерія,Замбія, Зімбабве, Німеччина, Намібія, Палестина, Пакистан, Афганістан, Марокко, Єгипет, Ірак, Індія, Ліван, Сьєрра-Леоне, Гана, Ангола, Азербайджан, Узбекистан, Сенегал, Сирія, Грузія, Непал, Камерун, Коморські острови, Кот-д`Івуар, Малі, Уганда та інші.

Починаючи з 2010 року кількість іноземних студентів зросла до 500 чоловік станом на 2019 рік, в тому числі аспірантів -75 чол. Зростання кількості іноземних студентів з кожним роком можна розцінити як  показник стабільності  розвитку університету, високого рейтингу отриманих іноземцями фахових знань та покращення умов перебування іноземців під час навчання в СНАУ.

Іноземним громадянам надається можливість навчання в СНАУ за визнаною системою освіти за ступенями:

Навчання ведеться українською, англійською та російскою мовами