Чергові здобутки студентів та викладачів кафедри менеджменту Сумського НАУ
Студент Олег Діденко під керівництвом доцента кафедри менеджменту Баценко Л.М. здобув перемогу в другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент організацій».
ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» призначено базовим навчальним закладом з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент організацій». Протягом першого етапу ІІ туру Конкурсу «Менеджмент організацій» галузева конкурсна комісія розглянула 121 подану наукову роботу від 145 авторів, які надійшли з 66 закладів вищої освіти України та здійснила їх рецензування. За результатами конкурсу студент кафедри менеджменту Олег Діденко здобув диплом ІІІ ступеня (науковий керівник – доцент кафедри менеджменту, к.е.н., доцент Баценко Людмила Миколаївна). Наукова робота Олега Діденко присвячена сутності та умовам ефективності соціального менеджменту (на прикладі страхової компанії ТОВ «Інтер дельта»).
Вітаємо нашого студента-переможця та його наукового керівника та бажаємо їм подальших творчих успіхів у науковій діяльності!