Члени студентського самоврядування прозвітували про свою роботу

5 лютого у Сумському національному аграрному університеті відбувся звіт команди студентського самоврядування за проведену у 2019 роботу.

Про проведені заходи та плани на майбутнє розповіли студентські проректори за напрямами – наука, культурно-масова робота, спорт, волонтерство, медіа, профорієнтація. Також були озвучені плани роботи зі студентами на весняний семестр.

Також про свої досягнення розповіли студентські декани. Кожен з них намагався презентувати свою родзинку у роботі на факультеті. Так, на будівельному факультеті це проведення ювілейного, 30-го Дня відкритих дверей та конкурси для школярів з призами від СНАУ. На факультеті харчових технологій – нова традиція «Tea Party». На біолого-технологічному факультеті провели цікавий та корисний для довкілля захід – зариблення річки Псел. Родзинкою юридичного факультету стали традиційні ігри в «Мафію» та ініціатива «Добрий вечір». Факультет ветеринарної медицини придумав оригінальний спосіб проведення профорієнтаційної роботи – зустрічі з школярами та їхніми батьками, присвячені темам догляду за домашніми улюбленцями. На факультеті агротехнологій та природокористування всерйоз взялися за профорієнтацію та здійснили цілий ряд поїздок до шкіл Сумської області.

У підсумку студентський ректор Олександр Галушко подякував своїм заступникам та студдеканам факультетів за розвиток студентської спільноти СНАУ та звернув увагу на виклики, які стоять перед активом у семестрі, що розпочався.