Члени Вченої ради СНАУ зібралися на перше засідання у новому році

Новий рік завжди веде за собою нові виклики та нові можливості, особливо у час реформування системи вищої освіти в Україні. Для того, щоб залишатися в тонусі та перебувати у єдиному баченні актуальних питань колективу університету необхідно збиратися для обговорення важливих тем із життя вишу.
27 січня члени Вченої ради Сумського національного аграрного університету зібралися на перше у 2020 році засідання під головуванням ректора університету, академіка НААН України Володимира Ладики. Перед тим, як перейти до розгляду питань порядку денного, Вчена рада проголосувала за внесення змін до складу керівного органу. Відповідно до рішення органів студентського самоврядування до її складу увійшли Улько Є.С., Рязанцева С.І., Гапон В.В. Після цього було розпочато розгляд основних питань.
Першим із доповіддю про результати наукової роботи у 2019 та перспективи 2020 року виступив профільний проректор Юрій Данько. Естафету прийняли декани інженерно-технологічного факультету та факультету агротехнологій та природокористування – Михайло Довжик та Ігор Коваленко. Вони розповіли про досягнення 2019 року та пріоритетні напрямки розвитку факультетів у 2020 році.
По тому члени Вченої ради перейшли до голосування по конкурсним справам про присвоєння вчених звань. Зокрема, присвоєння вченого звання професора кафедри економіки та підприємництва Інні Віталіївні Лозинській та присвоєння звання доцента кафедри терапії, фармакології, клінічної діагностики та хімії Долбаносовій Риммі Валентинівні.
Не забули відзначити і успішних студентів Сумського НАУ. Відтак у п’ятому питанні Вчена рада голосувала за призначення іменних стипендій за результатами осіннього семестру 2019-2020 навчального року. По цьому питанню доповідачем виступив проректор науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов.
Загалом засідання Вченої ради видалося дуже продуктивним, а отже чекаємо на не менш продуктивну роботу та щиро вітаємо викладачів та студентів із початком нового навчального семестру!