Цифрова грамотність – вимога сучасності!

Цифрова грамотність – невід’ємна компетенція сучасного державного службовця, адже вміння використовувати онлайн-інструменти, веб-сервіси, технології візуалізації даних – істотно впливає на ефективність роботи працівника. Цифровізація стає надважливим фактором економічного зростання будь-якої країни. Саме тому, державні службовці так ґрунтовно підходять до освоєння новацій у сфері IT-технологій.

Працівники Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Сумській області успішно пройшли онлайн навчання та підвищили кваліфікацію за загальною короткостроковою програмою: «Цифрова грамотність у професійній діяльності державного службовця».

Завдяки високому рівню викладання лекторів: В’юненка Олександра Борисовича – к.е.н., доцента кафедри кібернетики та інформатики та Мироненко Тетяни Євгенівни – к.ю.н., доцента кафедри правосуддя, слухачі істотно збільшили діапазон професійних знань з питань цифрової грамотності. Найбільш активно підчас навчання обговорювали теми пов’язані з сучасними IT-технологіями, програмними засобами візуалізації даних, і звісно безпекою та етикою поведінки державного службовця у соціальних мережах.

Навчання відбувалося за допомогою застосунку Zoom. Ефективна комунікація була організована за допомогою чату у месенджері, а також – електронного листування. По завершенню навчання всі слухачі пройшли обов’язковий підсумковий контроль – комп’ютерне тестування.  За результатами навчання, всім слухачам, які успішно склали тестування видано іменні сертифікати про підвищення кваліфікації.
Щиро переконані, що набуті знання позитивно вплинуть на ефективність роботи наших слухачів. Бажаємо їм успіхів у роботі та невпинного професійного розвитку!