День Української державності відзначили в СНАУ

28 липня, у День Хрещення Київської Русі – України, вперше відзначається державне свято – День Української Державності. У цього свята ще зовсім коротка історія, однак зараз воно набуло особливого значення. Неоголошена війна росії проти України змусила нас всіх розуміти існування Української державності як існування власного життя, як надію на щасливе майбутнє дітей, надію на свободу і мир серед вільних та мирних народів Європейського континенту.

Той, хто відзначає це свято – утверджує спадкоємність українського державотворення, захищає національні інтереси України, береже історичну справедливість та нівелює фейкові наративи з боку країни-агресора щодо історії Української державності.

З нагоди свята у Сумському національному аграрному університеті проведено низку заходів, які поглиблюють нас в історію створення історичної державності. Зокрема, зранку студенти, співробітники університету та ВСП «Сумський фаховий коледж СНАУ» вшанували пам’ять покладанням квітів до могил загиблих учасників Революції Гідності, захисників України в російсько-українській війні. У бібліотеці Сумського НАУ представлена книжкова виставка-ілюстрація «Символи Державності України», що ілюструє поступ національного державотворення. Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів СНАУ спільно зі студентським ректоратом підготовили відео-вікторину «Історія Української державності», яка транслювалась в соціальних мережах. Поспілкувались зі студентами про «Українська державність: історія і сучасність».

Тисячолітня історія нашої держави має продовжуватися попри все! Зі святом, українці! Зі святом вільна, незалежна і заможна Україно!