День вишиванки у СНАУ – не просто традиція

Щороку у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня. У 2020 році День вишиванки припадає на 21 травня. Колективи, родини у цей день змагаються за звання кращих у своїх вишиванках.

Не стоїть осторонь національного святкування і Сумський національний аграрний університет. День вишиванки тут має не лише символічне значення, а й виховне, оскільки в університеті навчається багато студентів з інших країн. Таке свято є чудовою нагодою познайомити іноземних студентів з культурою та традиціями українського народу.

Щороку, на День вишиванки студенти, викладачі, співробітники СНАУ вбираються в національний одяг, роблять спільне фото. Так, щороку галерея поповнюється новими обличчями студентів, які шанують національні традиції.

І хоча цього року карантин суттєво обмежив можливості для створення чергового спільного фото, студенти та викладачі, не втрачають можливості закарбувати в пам’яті і цьогорічний День вишиванки. На офіційних сторінках Сумського НАУ, студентського ректорату та профкому студентів відбувається ряд активностей, присвячених національному святу. Зокрема, відбувся конкурс на найоригінальніше фото у вишиванці, в якому взяли участь не лише студенти та викладачі СНАУ, а й жителі м. Суми.

Отже, жоден карантин не в змозі подолати дух національного єднання та патріотизму!