ДНК нації: у Сумському НАУ відсвяткували День вишиванки

20 травня у Сумському національному аграрному університеті від самого ранку панував піднесений настрій. Щороку цей день у виші особливий. Студенти, викладачі, співробітники вдягаються у національний одяг – різнобарвні вишиванки.

День вишиванки у СНАУ вже став традиційним. І нинішній рік не став виключенням. На великій перерві усі охочі зібралися на ґанку головного корпусу і зробили спільне фото, яке буде поширено у соціальних мережах. Після цього студенти СНАУ та коледжів взяли участь у танцювальному флешмобі. Всі учасники події змогли зробити яскраві фотографії на мальовничій території Сумського НАУ – посеред зелених газонів, червонолистих кленів, квітучої сакури або півоній. Всі світлини розлетілися соціальними мережами, сповнюючи інформаційний простір духом патріотизму та єдності.

Таким чином університет підтримує ініціативу Сумської обласної держадміністрації  #Сумщина_у_вишиванці, що має на меті виховувати національну свідомість та патріотизм у молодих поколінь та сприяти національній ідентифікації кожного громадянина.