Засідання методичної ради СНАУ відбудеться 7 жовтня 2019 р. о  14-30 в залі засідань вченої ради.

Порядок денний

1. Про підвищення ефективності підготовки робочих навчальних програм відповідно до стандартів освіти на факультеті економіки і менеджменту.

(Інформація голови навчально-методичної ради факультету економіки і менеджменту  Рибіної Л. О.)

1. Про організацію та проведення науково-дослідної роботи студентів будівельного факультету по програмі ОС «Магістр»: проблеми і перспективи.

(Інформація зав. кафедри будівельних конструкцій Душина В. В.)

1. Розгляд, схвалення та рекомендація до затвердження вченою радою СНАУ «Положення про відкриті лекції».

нформація методиста навчального відділу Баранік Н. М. )

1. Розгляд, схвалення та рекомендація до затвердження вченою радою СНАУ навчальних програм дисциплін.

(Інформація секретаря МР Котелевець С. О.)

1. Розгляд, схвалення та рекомендація до друку навчально-методичної літератури.

(Інформація секретаря МР Котелевець С. О.)