Складання зовнішнього незалежного оцінювання для майбутніх абітурієнтів нині є однією з найактуальніших тем. Кожен хвилюється, аби набрати необхідну кількість балів і мати можливість вступити на бажану спеціальність обраного вишу. Сумський національний аграрний університет пропонує учням старших класів чудову нагоду – отримати додаткові 20 балів до сертифікату ЗНО по одному з предметів.

Для цього майбутні випускники мають взяти участь у щорічній Всеукраїнській Олімпіаді СНАУ для вступників на базі повної загальної середньої освіти.

Для цього необхідно зареєструватися за посиланням https://cutt.ly/UkqVBOV, обрати один чи декілька предметів (Біологія, Хімія, Фізика, Математика, Географія, Українська мова та література, Історія України, Англійська мова), завантажити файл із завданням та виконати його, а потім надіслати виконане завдання на електронну адресу olimpiadasnau@gmail.com.

Олімпіада проходить у два етапи: перший – дистанційний та другий – очний. Участь в олімпіаді можуть взяти вступники з усієї України. Термін реєстрації – до 20 березня 2021 року.

Детальну інформацію щодо реєстрації та участі в олімпіаді можна знайти за посиланням: https://snau.edu.ua/olimpiada/