English Speaking Club на базі кафедри іноземних мов

Кафедра іноземних мов Сумського національного аграрного університету запрошує студентів взяти участь у English Speaking Club, щоб удосконалити англійську мову для участі в міжнародних програмах академічної мобільності та для подолання мовного бар’єру.

Метою клубу є забезпечення постійної практики спілкування англійською мовою для удосконалення  комунікативних навичок. Кожне заняття буде присвячено певний темі. Заняття будуть проводитися викладачами кафедри іноземних мов та спікерами з Великобританії та Америки. Це унікальна можливість поспілкуватися з носіями мови.

Формат: онлайн зустрічі в груповому форматі

Перше засідання клубу відбудеться 3 березня 2023 року о 16:00 в онлайн форматі.

Контактна особа та організатор клубу – доцент кафедри іноземних мов Киричененко ТетянаОлександрівна (тел. +38 098 7319 730)

Додаткова контактна особа – лаборант кафедри іноземних мов Токмань Вікторія Вікторівна (тел. +38 050 146 3705)

Посилання на засідання клубу:

https://us05web.zoom.us/j/83570305161?pwd=N2ZkYkpBYWFjK0FUM2tRN0c4Nk1Fdz09

Meeting ID: 835 7030 5161

Passcode: 1973

Гість першого засіданняMarcus Ferrar, письменник, консультант з питань комунікацій та довірена особа волонтерських асоціацій в м. Оксфорд, Великобританія. M. Ferrar був автором промов в Управлінні Верховного комісаріату з прав людини в Женеві, читав лекції в ZürcherHochschule, Школі менеджменту IEDC (Словенія), Університеті Регіни (Саскачеван,) і Центрі досліджень безпеки в Женеві. Консультував медіакомпанії в Румунії та Болгарії та викладав журналістику в Україні.

Тема першого заняття: History. Розглядати будемо наступні питання:

Why is it important to know history?
Who makes the history?
How does it help to understand own society, identity and other cultures?
Comment on the quote: History allows us tolearn from the past.

З нетерпінням чекаємо зустрічі зі студентами у рамках English Speaking Club. Долучайтеся і покращуйте знання англійської, спілкуючись з носіями – цікавими й успішними людьми.