Форум вступників СНАУ зібрав кілька сотень старшокласників Сумщини

19 жовтня у Сумському національному аграрному університеті пройшов унікальний профорієнтаційний захід – Форум вступників.
Від самого ранку на плацу перед головним корпусом СНАУ зібралися сотні старшокласників, які саме зараз стоять перед вибором своєї майбутньої професії. Форум вступників СНАУ – це традиційний захід, який має на меті допомогти майбутнім випускникам обрати найкращий виш, де вони зможуть отримати професію своєї мрії. Головним завданням форуму було познайомити учнів старших класів з особливостями вступної кампанії 2020 року та розповісти про факультети та спеціальності, які пропонує СНАУ.
А щоб знайомство з університетом було цікавим та незабутнім для майбутніх абітурієнтів провели захопливу квест-гру, у якій вони змогли краще дізнатися про те, які професії можуть здобути в Сумському НАУ.
«Сьогодні до університету завітали дуже багато вступників, які прийшли сюди, щоб познайомитися з факультетами і спеціальностями. Для них буде цікаво відвідати локації університету, дізнатися про можливості СНАУ. А можливості у нас безмежні. Можна отримати і освіту після школи, і освіту після технікуму. А також є можливість отримати другу вищу освіту. Тому день сьогодні буде надзвичайно цікавим», – звернувся до присутніх проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов.
Команди, які найшвидше впорались із завданнями квесту отримали пам’ятні подарунки. Не пішли з порожніми руками й ті, хто взяв участь у лотереї. Вони теж отримали смачні презенти. Гості СНАУ стали свідками вручення військових погонів випускникам військової кафедри. Ці молоді люди, ще будучи студентами, отримали військове звання молодшого лейтенанта. Впевнені, що вони стали гарним прикладом для нинішніх школярів та майбутніх абітурієнтів.
Паралельно з Форумом вступників на території СНАУ відбувся щорічний сільськогосподарський ярмарок «Золота Осінь», на якому усі охочі могли придбати посадковий матеріал, сільськогосподарських тварин, засоби захисту рослин. Поціновувачі органічної продукції змогли купити до свого столу м’ясо, молочні продукти, продукцію виноробства та бджолярства.
Ще однією знаменною подією в цей день стало закладання китайського парку на території СНАУ, присвяченого 70-річчю з дня утворення Китайської Народної Республіки. Важливість цього об’єкту обумовлюється тим, що у СНАУ навчається близько 200 китайських студентів. На відкриття парку завітав міський голова Олександр Лисенко та депутат Сумської обласної ради Расул Галаєв.
«Сьогодні важливий день, адже місто Суми має одразу два міста-побратими в Китайській народній республіці. Створення цього парку стане своєрідним символом єдності та дружби між Україною та Китайською Народною Республікою. І я вважаю, це свого роду свято. Тому вітаю вас!», – вернувся до присутніх Олександр Лисенко.
Після урочистої частини присутні на чолі з ректором Володимиром Ладикою приступили до створення Саду Пізнання та висадили у ньому перші дерева та відкрили пам’ятний знак. Надалі тут планується створити затишне місто для відпочинку за кращими традиціями китайської культури. Переконані, що цей парк стане справжньою перлиною не лише університету, а й усього міста.