На території України на період дії карантину забороняється перетин державного кордону іноземцями та особами без громадянства без наявного поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією – партнером на території України (асистанс), та покриває витрати, пов’язані з лікуванням

COVID -19, обсервацією, та діє на строк перебування в Україні.

З метою протидії поширенню ковід-19 та моніторингу самоізоляції використовується електронний сервіс “дій вдома” Єдиного державного веб-порталу послуг.

Особа, яка підлягає самоізоляції, у зв’язку з перетином державного кордону, зобов’язана встановити та активувати мобільний додаток системи. у разі неможливості встановлення такого додатка особа підлягає обсервації.

Самоізоляція, обсервація особи у зв’язку з перетином державного кордону (яка прибула з держави або є громадянином (підданим) держави із значним поширенням ковід-19) припиняється у разі одержання негативного результату тестування на ковід-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено після перетину державного кордону або не пізніше ніж за 48 годин до перетину. Перебування в обсерваторах іноземців та осіб без громадянства оплачується страховиком відповідно до поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування витрат, пов’язаних з обсервацією або такими особами самостійно.