Команда TOPAS-СНАУ  взяла участь в робочій зустрічі проекту на базі Університеті сільськогосподарських наук та ветеринарної медицини  Iasi (UASVM, Румунія)

Делегація СНАУ у складі декана факультету економіки і менеджменту Наталії Строченко (координатора Проекту TOPAS) та заступника декана по роботі з іноземними студентами Світлани Лукаш (члена робочої групи Проекту TOPAS) в рамках проекту Erasmus+ KA-2 TOPAS з 30 жовтня  по 2 листопада 2019 року перебувала з робочою зустріччю  в Університеті сільськогосподарських наук та ветеринарної медицини  Iasi (UASVM, Румунія). Міжнародний проект  «Від теоретично-орієнтованого до практичного навчання у аграрній сфері/TOPAS» наближається до моменту фінального звіту. Відповідно, ця зустріч партнерів проекту  була присвячена головним чином підготовці першого варіанту підсумкового керівництва (Handboook), який узагальнюватиме кращі практики і досвід впровадження Проекту. Два дуже інтенсивні робочі дні, які мали результатом проектний варіант TOPAS Handbook. Під час робочої зустрічі також було заслухано кожного партнера щодо стану впровадження Проекту в Університеті за напрямками:  удосконалення організації практики студентів; формування бази виробничих даних сільськогосподарських підприємств; вдосконалення методів викладання. Проаналізовано стан проходження стажування викладачами та студентами в рамках Проекту, обговорено питання проектного менеджменту та зустріч керівного комітету Проекту на завершення. Успішна та надихаюча зустріч, яка завершила ряд робочих зустрічей 2019 року.

Для отримання додаткової інформації: https://erasmus-topas.eu