Конференція  проєкту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми»

Проєкт реалізується за підтримки Європейського Союзу в рамках програми “Угода Мерів – Демонстраційні Проекти (CoM–DeP)”.

СНАУ завжди виступає за сприятливі зміни, тому і зараз активно долучився до проведення конференції.
З вітальної промови розпочав конференцію ключовий експерт проєкту, лідер команди підтримки Ян ВААНДЕРС та відзначив високий рівень організації процесу на місцевому рівні.

«Тут у муніципалітету дуже гарна команда – одна з найкращих, з ким випало працювати. Вона діяла професійно, і мені хотілося б, щоб на кожному проєкті була така команда», – зазначив він.

На початку конференції про важливості таких проєктів для жителів міста і області також наголосили Савченко Тарас Григорович, перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації та Бондаренко Михайло Євгенович, перший заступник міського голови.

У ході проведення заходу було розглянуто програму «Угода мерів – Демонстраційні проєкти» в Україні та презентував її Дмитро Іваненко, ключовий експерт Команди підтримки Програми CoM–DeP.

Катерина Гаврилова, проєктний менеджер, ознайомила з етапами реалізації проєкту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми».

Про основні досягнення міста у реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку доповіла Марина Драніченко, начальник відділу екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії управління галузей виробничої сфери, екології та енергозбереження.

Технічний експерт проєкту Андрій УДОВИК зауважив, що термомодернізації закладів загальної середньої освіти відбувалася згідно зі стандартами Європейського Союзу та у відповідності до українського законодавства.
На заході серед запрошеної сторони був також долучений Корчміт Олексій – голова Української Асоціації енергосервісних компаній.

З енергоефективністю, як запорукою протидії змінам клімату ознайомила Олена Мельник, керівник проєктного сектору, Сумський національний аграрний університет.

Отже, завжди пізнавально знайомитися із досягненнями, здобутками на шляху до реалізації сталого енергетичного розвитку та історіями успіху на Сумщині.