Конкурс «Новорічний настрій мого факультету» влаштували у СНАУ

Новорічні свята надихають і додають віри у звершення потаємних бажань та сподівань на віру у краще. У СНАУ влаштували огляд-конкурс «Новорічний настрій мого факультету», метою якого було створення святкового настрою, створення більш привабливого естетичного вигляду факультетів, а також особливої атмосфери.

Огляд та оцінка здійснювалися членами журі за такими критеріями: дизайн новорічного оформлення факультету; вміння поєднати новорічні фантазії та національні традиції, з використанням сучасних оздоблювальних матеріалів; використання символіки 2022 року.

Огляд-конкурс проводився у номінаціях: “Краще новорічне оформлення факультету ” та “Найоригінальніше і творче оформлення”.

Журі було складно оцінювати учасників, так як кожен факультет підійшов до завдання дуже креативно та творчо. Перемогу у номінації «Найоригінальніше і творче оформлення» отримав юридичний факультет, а у номінації «Краще новорічне оформлення факультету» перемогу здобув інженерно-технологічний факультет.

Дорогі переможці та учасники конкурсу, Сумський НАУ бажає вам, щоб здійснилися ваші мрії, відкрилися двері на шляху до щасливого майбутнього. Нехай близькі та друзі завжди дарують віру, любов і надію, будуть підтримкою у складних моментах. Миру нам і щасливого майбутнього нашій країні. З новими успіхами й новими починаннями!