Квартирник СНАУ об’єднав студентів та абітурієнтів

Попри те, що до початку навчального року лишилося ще понад місяць, СНАУ вже починає активно долучати своїх абітурієнтів до захопливого студентського життя.

15 липня відбувся квартирник, в якому взяли участь не лише українські та закордонні студенти Сумського національного аграрного університету, а абітурієнти, які лише нещодавно подали документи на навчання.
Під час заходу всі насолодитися грою на гітарах від студентів, які, як з’ясувалося, не лише чарівно грають, а й пишуть власні пісні. А майбутня студентка доповнила музику чарівною піснею у авторському виконанні.
Захід проходив у ресторані Simbiosi. На знак вдячності заклад приготував для гостей та учасників заходу чудовий сюрприз.
Отож, наші студенти не лише навчаються, отримуючи потужні знання, але й знають, як чудово провести своє дозвілля.
Якщо ти ще не визначився куди хочеш вступати, обирай СНАУ, адже “СНАУ – це родина”, в якій ти не лише навчатимешся, але й отримаєш незабутні емоції та безліч несподіваних вражень. СНАУ – дивує та надихає!