#MediaschoolInSNAU на старті!

Проведення щорічної медіашколи в СНАУ вже стало чудовою традицією для студентів та викладачів. Адже саме тут вони можуть дізнатися багато цікавого про позиціонування у медіапросторі власного бренду та бренду компанії чи організації, особливості ведення сторінок у соціальних мережах, правила взаємодії зі ЗМІ, секрети акторського мистецтва та публічних виступів, тощо.

16 лютого стартував новий набір #MediaschoolInSNAU. 30 нових учасників розпочали навчання у найкрутішому проєкті Сумського НАУ. Приємно, що серед них не лише студенти, а й викладачі, а ті, хто не зміг потрапити на офлайн заходи, змогли дивитися виступи спікерів у прямому ефірі.

Першими спікерами цьогорічної медіашколи стали майстер акторського мистецтва, ведучий, організатор фестивалів у Сумах Андрій Любченко та редакторка Офісу промоції СНАУ, журналістка Ганна Горпинич. Слухачі школи могли дізнатися практичні прийоми про те, як подолати хвилювання перед публічним виступом, як розвивати у собі вміння виступати перед великою аудиторією та налагоджувати комунікації з будь-якими людьми, а також про те, як просувати власний бренд та формувати авторитет у Facebook.

Сподіваємось, що отримані знання допоможуть учасникам підвищити власні компетенції і розвиватися всебічно.