Nestlé – найбільша в світі компанія з виробництва продуктів харчування та напоїв. У портфоліо компанії більше ніж 2000 брендів: від світових марок до локальних фаворитів з представництвами у 191 країнах по всьому світі. Метою Nestlé є покращення якості життя, сприяння здоровому майбутньому, формування кращого світу, а також спонукання людей жити здоровим життям.

Швейцарське бюро співробітництва в Україні є складовою Посольства Швейцарії в Україні. Швейцарське бюро співробітництва координує заходи щодо реалізації Програми в рамках діяльності SDC і SECO в Україні, в першу чергу, з представниками державної влади України та іншими організаціями. Швейцарська програма співробітництва в Україні спрямована на підтримку чотирьох основних напрямків: сталий економічний розвиток, стале використання енергоресурсів та міський розвиток, врядування та відновлення миру, а також здоров’я.

Спільно з компанією Nestle Ukraine та Швейцарським бюро співробітництва в Україні,Сумський НАУ активно проводить зустрічі, конференції та семінари, а також успішно реалізував наступний проект:
Розвиток сталого сільського господарства – оцінка учасників та розробка стратегій розвитку з використанням методу RISE


Більше корисної інформації за посиланнями:

Офіційний сайт Nestle Ukraine www.nestle.ua

Офіційний сайт Швейцарського бюро співробітництва в Україні www.eda.admin.ch/countries/ukraine/uk/home