Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) є міжурядовою організацією, до складу якої входять 194 держави, два асоційованих члена і одна організація – Європейський союз.

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) був заснований в 1991 році після закінчення «Холодної війни» як початок нової епохи у Центральній і Східній Європі. Акціонерами ЄБРР є 66 країн, Європейський союз і Європейський інвестиційний банк.

Ці організації вже протягом тривалого часу реалізують ініціативи та проекти в Україні, які спрямовані на:

Починаючи з 2004 року, Сумський НАУ активно та плідно співпрацює з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), впроваджуючи наступні проекти:

2017-2018 – «Підтримка розвитку сільськогосподарських кооперативів в Україні»

2017-2018 – «Попередження ризику поширення африканської чуми свиней та підвищення рівня поінформованості в Україні (Фаза II)»

2017 – «OSRO/UKR/601/CAN Нагальна допомога у забезпеченні продовольчої безпеки шляхом надання найважливіших сільськогосподарських ресурсів територіям Донецької та Луганської областей, що постраждали внаслідок конфлікту»

2015-2016 – Друга стадія проекту: Тренінгова програма «Успішний зерновий агробізнес на невеликій території»

2014-2015 – Тренінгова програма «Успішний зерновий агробізнес на невеликій території»

Починаючи з 2018 року, спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та міжнародними партнерами, Сумський НАУ реалізує наступний проект:

Удосконалення професійних навичок спеціалістів у галузі м’ясопереробки України

Більше корисної інформації за посиланнями:

Офіційний сайт ФАО: www.fao.org/about/ru/

Офіційний сайт ЄБРР: www.ebrd.com/ru/home

Офіційний сайт Центральноєвропейської ініціативи www.cei.int

Офіційний сайт інформаційного порталу EastAgri: www.eastagri.org/meetings/list.php