Народний ансамбль народного танцю «Весна» Сумського НАУ відсвяткував своє 35-річчя

Посеред золотої осені, напередодні свята Дня захисників та захисниць України й свята Покрови Пресвятої Богородиці розквітає яскравими барвами «Весна».

Своєю кропіткою та наполегливою роботою творчий колектив «Весна» уже 35 років доводить, що вартий звання – Народний та продовжує дарувати глядачам свою незгасаючу енергію. Для колективу 35 років – поважний вік, пора досвіду та зрілості.

Народний ансамбль створює на сцені справжнє диво та хвилює наші серця переливаючись спектром емоцій – від найпозитивніших до найбільш глибоких. А душею і серцем колективу є його організаторка, незмінна керівниця і прекрасна жінка – Ольга Гетманенко.

Запальні танці, веселі пісні, теплі слова та приємні спогади – саме так пройшло святкування творчого колективу Сумського НАУ. До привітання з нагоди святкування 35-річчя НАНТ «Весна» долучилася Світлана Зінченко – завідувачка відділу з організації виховної роботи зі студентами, яка вручила подяку від ректора університету та солодкий подарунок. У свою чергу Людмила Пєхова – виконуюча обов’язки завідувача відділу культури Сумської міської ради вручила грамоту від міського голови Олександра Лисенка, також до привітала колектив Марія Симоненко – голова профспілкової організації студентів та аспірантів.

Ольга Євгенівна виховала не одне покоління творчих студентів, тому до концертної програми долучилися й випускники колективу. Ансамбль народного танцю«Весна» є яскравим прикладом того, що неабияк важливо виховувати культуру молодого покоління, прищеплювати народні традиції, знайомити з історією України та культурами інших держав.

Ми щиро вітаємо Ольгу Євгенівну та Народний ансамбль народного танцю «Весна» з 35-річчям і впевнені, що попереду ще безліч перемог й креативних ідей, а ряди творчого колективу поповнюватимуть талановиті студенти.