Наука в полях: ректор СНАУ відвідав День поля в Сумському районі

Справжня наука має працювати нерозривно з виробництвом, тільки в такому випадку її існування виправдане. Наукові відкриття та розробки у аграрній сфері повинні підвищувати ефективність виробництва, допомагати боротися з несприятливими зовнішніми факторами, збільшувати обсяги врожаїв.
Все це можливо лише завдяки плідній тристоронній співпраці – науки, бізнесу, влади. Про це сьогодні вкотре наголосив ректор Сумського національного аграрного університету під час виступу на Дні поля, організованому Інститутом сільського господарства Північного Сходу НААН України.
Під час заходу учасники мали змогу почути думки експертів щодо перспектив на цьогорічні врожаї, поспілкуватися між собою та ознайомитися із врожайністю різних сортів пшениці, виведених Інститутом. Приємно було відзначити, що більшість учасників заходу є випускниками Сумського НАУ. Тож без перебільшення можна сказати, що СНАУ є справжньою кузнею кадрів для найперспективнішої галузі України.