Науковці СНАУ були нагороджені премією Президента України

Указом  Президента України №903/2019 “Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2019 року” науковців Сумського національного університету було представлено до почесних нагород.

“На підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки постановляю:

Присудити премії Президента України для молодих вчених 2019 року:

– за роботу «Концептуальні засади сталого розвитку соціально-економічних систем»:

ДАНЬКУ Юрію Івановичу – докторові економічних наук, проректорові Сумського національного аграрного університету

МЕДВІДЬ Вікторії Юріївні – докторові економічних наук, професорові Сумського національного аграрного університету

КОБЛЯНСЬКІЙ Інні Ігорівні – кандидатові економічних наук, доцентові Сумського національного аграрного університету”, – сказано у документі.

Вітаємо команду наших науковців та бажаємо подальших успіхів та великих звершень!