Науковці СНАУ взяли участь у International brokerage event Horizon 2020 for Circular Economy and Transforming Industry

9 жовтня у Centre for Innovation and Technology Transfer Management of Warsaw University of Technology відбувся International brokerage event Horizon 2020 for Circular Economy and Transforming Industry – захід, спрямований на формування робочих груп та консорціумів для участі у програмі Горизонт 2020 напряму кругова економіка та трансформація індустрії. У заході взяли участь 149 учасників з 26 країн.
Старший науковий співробітник науково-дослідної частини Сумського НАУ Шевченко Тетяна Іванівна стала активним учасником цього заходу. Вона виступила з презентацією, яка б

ула відібрана організаторами для представлення у секції Societal Challenge 5, та взяла участь у двосторонніх заздалегідь запланованих зустрічах з Christian Tock, директор відділу стійких технологій Міністерства економіки Люксембургу та Agnieszka Sznyk, директор Інституту інновацій та відповідального розвитку у Варшаві. Окрім запланованих зустрічей було обговорено можливість подальшої співпраці з партнерами з Норвегії та Латвії, ведеться переписка з партнерами, які не змогли приїхати на заплановані зустрічі.

Встановлені міжнародні контакти безумовно будуть сприяти розвитку міжнародної грантової діяльності Сумського НАУ.