Навчальний процес у СНАУ йде за планом, попри карантин

Застосування інтерактивних засобів навчання та контролю знань студентів в сучасних умовах є вимогою часу. Карантинні обмеження, спричинені поширенням коронавірусу COVID-19, підштовхнули багатьох до пошуку нових підходів до роботи та навчання.

Сумський національний аграрний університет ще задовго до пандемії поставив собі за мету впровадження інтерактивних технологій в освітній процес. Це дало змогу успішно проходити випробування дистанційним навчанням.

Так, 24 квітня 2020 р. кафедрою геодезії та землеустрою юридичного факультету СНАУ вперше було проведено  Державний кваліфікаційний іспит зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» та напряму підготовки  6.080101 «Геодезія, картографія та землеустрій» освітнього ступеня «Бакалавр», в он-лайн режимі.  Для цього були використані популярні платформи онлайн-освіти та відеозв’язку Google Classroom та Zoom.  Студенти стали першопрохідцями,  підтвердили свій рівень знань та з честю подолали цей виклик.

Завдяки сучасним технологіям й факультети та спеціальності СНАУ зможуть підхопити естафету юридичного факультету та вчасно провести літню сесію.

Пам’ятайте, криза завжди відкриває нові можливості та шляхи для розвитку. І той, хто має бажання, зможе досягти результату.