Навчання та робота у СНАУ йдуть за графіком навіть в умовах карантину

Попри те, що український уряд вирішив продовжити карантинні заходи до 24 квітня, навчання у Сумському національному аграрному університеті йде за графіком, а співробітники продовжують виконувати свої посадові обов’язки.
Відповідно до Наказу №121-К від 27 березня 2020 року, перед деканами факультетів та директорами фахових коледжів СНАУ було поставлено задачу здійснювати освітній процес у СНАУ відповідно до затвердженого графіка, використовуючи при цьому технології дистанційного навчання.
Аби всі функціональні процеси в СНАУ відбувалися вчасно, адміністрацією було вирішено перевести документообіг закладу в електронну форму. Для того, щоб усі співробітники могли розібратися в цьому процесі, було розроблено інструкцію створення та підписання електронних документів та алгоритм створення особистого підпису на прозорому фоні.
В черговий раз закликаємо всіх зберігати спокій, дбати про здоров’я та використати час карантину з користю.