Не час для нудьги: добірки фільмів для кожного факультету СНАУ

Карантин – це час, коли не треба прокидатися рано та стрімголов бігти на пари. І хоча навчання в дистанційному режимі ніхто не відміняв, все ж об’єктивно часу на відпочинок стало більше. Пропонуємо вам відпочивати з користю для світогляду та професійного зростання.

Ми приготували добірку мотивуючих, освітніх та філософських фільмів, які допоможуть ще краще зрозуміти суть професії, а може поглянути на неї під новим кутом. І байдуже, з якого ви факультету, адже ми поділили добірки за темами, відповідно до факультетів. Ми зібрали найяскравіші історії про екологію, ландшафтний дизайн, фермерство, захист тварин, ресторанний бізнес, видатних юристів, найбільші економічні афери, тощо.

Факультет агротехнологій та природокористування

 1. «Дім», 2009 р. Документальний фільм, який показує, як держави поступово знищують нашу планету. Сюжет фільму настільки приголомшливий, що в деяких країнах, як то Індія чи Австралія деякі сцени з фільму просто вирізали, а знімальна група вимушена була провести кілька тижнів за гратами.
 2. «Версальський роман», 2014 р. Художній фільм заснований на біографії талановитого ландшафтного декоратора Саббіна де Барра, який вносив завершальні штрихи у створення Версальського ансамблю.
 3. «Суперрослини – квітуча революція». Всі ми знаємо про цілющі властивості рослин. Але є серед них і такі, що допомагають очищувати заражені ґрунти та неабияк допомагають у промисловості.

Факультет ветеринарної медицини

 1. «Найбільша маленька ферма». Документальна історія про подружжя, яке втомилося від життя у мегаполісі та вирішило зайнятися фермерством в Каліфорнії. Але, щоб досягти успіху, їм спершу доведеться вивчити закони життя природи.
 2. «Місто очима кота», 2018р. Незвичайна екскурсія по Амстердаму, яка розповідає про те, які можливості та загрози чекають у цьому мальовничому місті на пухнастого мандрівника.
 3. «Дружина директора зоопарку», 2017 р. Драматична історія директора польського зоопарку Яна Жабінського, який разом з дружиною рятував від нацистів людей та тварин у 30х рр. ХХ століття.

Біолого-технологічний факультет

 1. «Правда про море», 2010 р. Документальний фільм показує, що, насправді, відбувається з морями та океанами в умовах безвідповідального використання водних ресурсів та неконтрольованого вилову грипу.
 2. «6 тижнів на траві», 2010 р. Документальна стрічка розповідає про трьох сміливців, які наважились на 6 тижнів стати вегетаріанцями. На цей час вони не лише відмовились від м’яса, а й відвідали ферми та скотобійні, де побачили, як страждають тварини перед тим, як стати їжею на нашому столі.
 3. «Гниль», 2018р. Документальний серіал від Netflix, який показує, весь шлях створення продуктів, якими ми харчуємось: від народження тварини до потрапляння готової страви на наші столи.

Будівельний факультет

 1. «Причетність», 1983 р. Фільм про те, як створювалось знамените на весь світ місто Прип’ять, якому присуджено було стати колискою найбільшої всесвітньої трагедії – аварії на ЧАЕС.
 2. «Легенда про Прюіт-Айгоу», 2011 р. Історія провалу грандіозного проєкту – соціального житлового комплексу, названого на честь темношкірого героя Другої світової війни Олівера Прюіт та білого конгресмена Уільяма Айгоу.  Із омріяного куточка миру та щастя комплекс перетворився на осередок злочинності, поставивши ід загрозу саму ідею соціального житла.
 3. «Архітектор» (США), 2016р. Фільм, який повертає архітекторів до реальності, змушуючи думати не лише про реалізацію творчої думки, а й про безпеку своїх проєктів. Фільм зображує одвічне протистояння громадських активістів та архітекторів, які забувають про безпеку.

Інженерно-технологічний факультет

 1. «Гра в імітацію», 2014 р. Кінострічка, яка розповідає про те, як відомий британський математик намагався розгадати шифр німецьких фашистів, яким вони кодували свої повідомлення. Щоб впоратися з цим завданням герою довелося вдатися до неординарних методів
 2. «Жовтневе небо», 1999 р. Історія Хомера Хікема – хлопчика, який, надихнувшись запуском радянського супутника у космос, вирішив створити власну ракету. Однак, далеко не всій в його оточенні повірили в цей задум.
 3. «Проблиски геніальності», 2008 р. Фільм про молодого інженера Роберта Керне, який створив геніальний винахід для автомобілів. Та, як це часто буває, велика компанія-монополіст обманним шляхом заволоділа патентом на цей винахід. Та Роберт не здається, адже він, як ніхто знає свій винахід, а тому готовий оскаржити таке рішення.

Факультет економіки та менеджменту

 1. «Гра на пониження», 2015 р. Історія про чотирьох сміливців, які завчасно передбачили світову кризу 2008 р. та змогли обернути її собі на користь.
 2. «Аферист», 1999 р. Фільм детально пояснює, як будувалися найбільші економічні афери.
 3. «Варвари біля воріт» 1993 р. Маловідома телевізійна стрічка, яка пояснює, як працює економіка підприємств та про працівника-афериста, який вирішив збанкрутувати компанію, щоб привласнити її.

Факультет харчових технологій

 1. «Кухар для президента», 2012 р. Біографічна комедія про провінційну французьку кухарку, яка змогла стати особистим кухарем для президента і легко знайшла шлях до гастрономічних вподобань першого чоловіка країни.
 2. «Любов та кухня», 2011 р. Драматична комедія про геніального кухаря, який зміг перетворити занедбаний паб у елітний ресторан.
 3. «Тост», 2010 р. Фільм-біографія відомого британського кухаря та кулінарного журналіста Найджела Слейтера. За іронією долі мати Найджела зовсім не вміла готувати нічого складнішого за тост з маслом. Та це не завадило йому досягти успіху та визнання.

Юридичний факультет

 1. «Вузол диявола», 2013 р. Фільм у стилі судового розслідування розповідає про адвоката, який наважився взятися за безнадійну, на перший погляд, справу, щоб виправдати невинних та покарати справжнього вбивцю.
 2. «Лінкольн для адвоката», 2011 р. Стрічка про цінності та моральні принципи адвоката, які можуть як допомогти, так і стати джерелом великих проблем.
 3. «Суддя» 201 р. Ще одна заплутана історія, з якою зіткнувся адвокат Хенк Палмер. Прагнучи захистити батька від несправедливого звинувачення у вбивстві, Хенк дізнається чимало сімейних таємниць, що змінять його життя.