Розпочинаємо нову серію віртуальних мобільностей в рамках чеського проекту!

У листопаді 2020 року відбудеться нова серія науково-методичних вебінарів в рамках спільного проекту «Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів України», що реалізується СНАУ в консорціумі з Чеським університетом природничих наук м. Прага. За результатами вебінарів учасники отримають сертифікати участі у віртуальній міжнародній мобільності.

Запрошуємо викладачів, аспірантів та студентів взяти участь у серії віртуальних міжнародних мобільностей, яка проводиться у рамках спільного проекту Чеського університету природничих наук м. Прага та СНАУ під назвою «Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів України». Теми науково-методичних вебінарів будуть торкатися наукометрії, особливостей наукових публікацій, що мають потенціал для WoS/Scopus, оцінки результатів публікації, як отримати високий рівень цитувань, тощо. Один із напрямків вебінарів буде присвячено мультидисциплінарним дослідженням та особливостям залучення студентства до дослідницького процесу. Також буде розглянута тема еко-дружньої діяльності університету та безпосередньої участі в цьому студентства та викладачів.

Окремою темою від практика буде як заснувати та управляти розвитком бізнес-інкубатора університету.

Вебінари будуть проводитися чеськими експертами англійською мовою. За результатами вебінарів учасники отримають сертифікати участі у віртуальній міжнародній мобільності з кожної окремої тематики.

Щоб дізнатися більше про заходи та зареєструватися, завітайте, будь-ласка, сюди: https://fb.me/e/1LW63BDe2

Посилання на заходи будуть поститися в зазначеній Фейсбук події («Нова серія віртуальних чеських мобільностей»), в розділі “Обговорення” і на пошту висилатися окремо не будуть. Тому, будь-ласка, слідкуйте за оновленнями. Попередньої реєстрації для участі не потрібно. Під час вебінару для реєстрації та отримання сертифікату прохання написати в чат своє ім’я та прізвище англійською мовою, університет та через кому свою електронну адресу.

Дізнатися більше про проект: https://snau.edu.ua/en/international-projects/international-projects-and-grants/czech-development-agency/inter-university-cooperation-as-a-tool-to-improve-the-quality-of-selected-universities-of-ukraine-begins/