Одразу двоє науковців СНАУ отримали перемогу у конкурсі грантів на оновлення обладнання

Приємним початком нового наукового року стала звістка про результати конкурсу малих грантів для дослідників від Біотехнологічної ініціативи Американсько-українського фонду. Серед 14 переможців з різних куточків України одразу двоє представників Сумського національного аграрного університету:

Ігор Верещагін – провідний агроном-дослідник кафедри селекції і насінництва імені проф. М. Д. Гончарова – з проєктом «Використання генетичного аналізу для відбору найкращих культур за різними ознаками».

Ольга Бакуменко – кандидатка сільськогосподарських наук, старший викладач кафедри захисту рослин – з проєктом «Використання молекулярних методів для визначення оптимальних штамів озимої пшениці».

Науковці СНАУ отримали відповідні сертифікати та обладнання для лабораторії ПЛР-діагностики  Ag-Lab Erasmus-Project.

Щиро вітаємо наших науковців та переконані, що проєкти, запропоновані ними допоможуть сприяти сталому розвитку громад та територій України та забезпечувати стрімкий розвиток агропромислової сфери. А також дякуємо Біотехнологічній ініціативі Американсько-українського фонду за підтримку наукових проєктів  СНАУ!