Вступна кампанія 2023 у розпалі! Незабаром старшокласники стануть студентами вищих навчальних закладів.

Завдання приймальної комісії зараз – доступно донести майбутнім студентам інформацію про особливості вступної кампанії і показати всі переваги навчання в СНАУ.

Для налагодження подальшого співробітництва та реалізації спільних проєктів 17 травня Сумський національний аграрний університет відвідали представники Сумської СШ №1. Гостям провели екскурсію територією закладу, показали матеріально-технічну базу, ознайомили зі спеціальностями та діяльністю кафедр 4 факультетів: факультету економіки і менеджменту, факультету будівництва та транспорту, юридичного факультету та біолого-технологічного.

Ніна МЕЛЬНИК, помічник ректора з профорієнтаційної роботи, каже: «Ця зустріч –   перший крок до серйозної співпраці. З представниками Сумської СШ №1 домовилися про спільні заходи із залученням старшокласників і студентів СНАУ. Говорили навіть про співробітництво в науково-дослідній сфері!»

Працівники приймальної комісії СНАУ вважають, що шляхом співпраці між закладами (школою та університетом) абітурієнти мають змогу звикнути до майбутнього закладу вищої освіти, познайомитися з його діяльністю та колективом. Це надзвичайно важливо, адже більшість вступників у перші місяці навчання мають неабиякі проблеми зі стресом, викликаним новим незнайомим оточенням.

Наш університет активно співпрацює зі школами міста та області не тільки з питань профорієнтації. Спільно ми реалізовуємо освітні й волонтерські проєкти. Наприклад, під час проведення Rethink Waste Week заклади разом збирали макулатуру (див. https://snau.edu.ua/snau-spilno-zi-shkolami-sumshhini-zavershiv-zbir-makulaturi/),  а на День вишиванки 2023 у стінах СНАУ зібралися учні шкіл №1, №9, №10, №22, №23 і гімназії №1 , щоб взяти участь у Etno-квесті, воркшопі та майстер-класі з малювання кавою  (подробиці в наступних новинах).

Запрошуємо представників шкіл міста та області до співпраці з одним з найкращих аграрних університетів України! Формуймо й навчаймо майбутнє України разом!

Контакти консультаційного центру та інформація про вступну кампанію за лінком: https://snau.edu.ua/prijmalna-komisiya/.