Перед студентами СНАУ звітував голова Організації студентського самоуправління

9 вересня у Сумському НАУ відбулася важлива подія у студентському житті. Перед студентами звітував голова Організації студентського самоврядування, студент біолого-технологічного факультету Олександр Галушко.

Під час звіту  Олександр розповів про головні події студентського життя за 2018-2019 навчальний рік та про результати роботи студентського самоврядування у минулому навчальному році. Крім того, до порядку денного були винесені наступні питання:

1.Вибори голови конференції студентів.

2.Вибори секретаря конференції студентів.

3.Обрання лічильної комісії

4. Звіт голови спостережної ради

5.Обрання членів в спостережну раду.

6.Обрання членів у виборчу комісію.

7.Обрання голови виборчої комісії

8.Звіт голови студентського самоврядування за 2018-19н.р

9.Обрання в.о голови студентського самоврядування.

Важливим питанням стало обрання нового студректора СНАУ. Було оголошено про початок приймання заявок від студентів, які хочуть посісти цю посаду. Серед критеріїв відбору нового голови – бути студентом денної форми навчання СНАУ та мати середній бал 5,0.

Заявки від кандидатів приймаються до 18 жовтня 2019 року у кабінеті 239 головного корпусу СНАУ. За всіма додатковими питаннями можна звертатися до голови виборчої комісії Віталія Ковпака (т. 0669155230)