Перше засідання Ради ректорів під головуванням Володимира Ладики відбулося

20 квітня Рада ректорів закладів вищої освіти Сумської області провела своє перше засідання, на якому головував ректор Сумського національного аграрного університету Володимир Ладика. На цьому засіданні було обговорено ряд важливих організаційних питань.

– схвалено план роботи Ради ректорів закладів вищої освіти Сумської області на 2021 рік;

– схвалено Положення про Раду ректорів закладів вищої освіти Сумської області та затверджено її склад;

– прийнято рішення про створення робочих груп проректорів за видами роботи: навчальної, наукової, міжнародної, позанавчальної.

Крім того, було обрано заступника голови Ради. Ним став ректор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Лукаш.

Рада ректорів має на меті об’єднати зусилля закладів вищої освіти заради розвитку наукового, освітнього соціального потенціалу на Сумщині.