Перші здобутки театральної студії «BRAVO!»

Театральна студія Сумського НАУ «BRABO!» здобула перемогу у регіональному фестивалі-конкурсі “Козацькому роду нема переводу», який пройшов вдев`яте у Харкові.

Влаштували конкурс за ініціативи заслуженого артиста України члена національної спілки композиторів члена асоціації естрадного мистецтва України композитора-співака Олексія Еткало та присвятили Дню Українського Козацтва. Участь у фестивалі цього року взяли понад 30 колективів з різних куточків України.

Перше місце у номінації «оригінальний жанр»посіла Красюк Софія – студентка 1 ст. курсу факультету ветеринарної медицини, яка продекламувала вірш, який сам написала.

Ми щиро вітаємо Софію та керівника театральної студії «BRABO» Юлію Шамоню зі звершеннями і бажаємо їм натхнення, творчості, наснаги для втілення нових ідей у життя.