Перший тиждень перебування студентів з КНР у СНАУ

З 21 червня у Сумському національному аграрному університеті на стажуванні перебуває делегація студентів з Цзіянського коледжу Чжецзянського університету Китайської Народної Республіки.

У перший тиждень перебування в університеті наші гості ознайомилися з навчальним закладом, а саме ближче з кафедрами факультету економіки та менеджменту.

Тижнева програма на факультеті була насичена та багата на дискусії, воркшопи, вікторини та тренінги. Китайська делегація познайомилась з фінансовою системою України, відвідала музей грошей та фінансово-кредитні установи Сумщини.

Також протягом тижня наші гості знайомились з українськими традиціями та культурою. Власноруч робили ляльки-мотанки, малювали в традиційних кольорах прапори, відвідали архітектурні пам`ятки та музеї міста Суми.

28 червня, у день Конституції України, делегація відвідала традиційний для міста, святковий гала-концерт та міжнародний фестиваль духової музики «Сурми України».

Кожного дня китайські студенти, разом з волонтерами, долучаються до бальної чи народної хореографії та займаються спортом. На завершення тижня, провели змагання з настільного тенісу.

Нагадуємо, що стажування студентів з Цзіянського коледжу Чжецзянського університету Китайської Народної Республіки у Сумському національну аграрному університеті продовжується, і попереду ще два захоплюючих тижні.