Понад 50 випускників Зимової академії отримали знання щодо протидії кліматичним змінам

Зима – чудова пора для отримання нових знань та навичок. І навіть карантин цьому не завадить. Так, нещодавно завершилася робота Зимової академії протидії кліматичним змінам, яку реалізовував Сумський національний аграрний університет в рамках Erasmus+ Jean Monnet Chair «EU Climate Leadership» (620031-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR). Навчання тривало з 14 по 18 грудня в режимі онлайн.

В ньому взяли участь більше як 50 учасників з усієї України, для яких працювали дуже авторитетні спікери та спікерки. Зокрема, представники Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, Програми ООН в Україні, Світового банку, Центру Разумкова, громадських організацій та фондів, що опікуються проблемами захисту довкілля, науковці та громадські активісти.

Завдяки змістовним та цікавим лекторіям учасники змогли прокачати свої знання та навчки у таких сферах:

Кожного дня учасники академії не лише слухали виступи експертів, а й виконували практичні завдання, грали в інтелектуальні ігри, прораховували власний вуглецевий слід, шукали грантові проєкти, які дозволили б реалізувати власні ідеї. За кожне завдання вони отримували бали, які у підсумку дозволяли випуститися з Академії без підсумкового тесту.

Працюючи в групах, учасники підготували та захистили власні проєкти, спрямовані на сповільнення кліматичних змін та збереження довкілля. Тож знання, отримані під час участі в Академії будуть працювати на користь суспільства і надалі. Своєю чергою, організатори проєкту готові надати менторську підтримку у реалізації проєктів та написанні грантових заявок.

Команда проєкту у складі Олени Мельник, Ірини Васькіної, Марини Шерстюк, Вікторії Скляр та Ігоря Коваленка щиро дякує спікерам та учасникам за високу активність, залученість до всіх дискусій та увагу до такої важливої теми сьогодення, як екологічна безпека в контексті кліматичних змін. Сподіваємось, що всі проєкти, розроблені під час Зимової академії будуть успішно втілені та допоможуть вивести українське суспільство на новий рівень екологічної свідомості.