Праці співробітників СНАУ на сторінках книги «Сумщина. Велика спадщина. Краєзнавство»

На противагу стереотипним уявленням про аграрний виш, наукові працівники Сумського НАУ можуть похизуватися здобутками не лише у природничій чи технічній сфері. Високим є авторитет наших педагогів зокрема і у гуманітарній сфері.

Так, історичні нариси одразу двох співробітників Сумського національного аграрного університету увійшли до третьої частини проєкту «Сумщина. Велика спадщина». Книга «Краєзнавство» – є своєрідною антологією праць істориків, краєзнавців, археологів та етнографів – уродженців тих населених пунктів, що входять нині до складу Сумської області, або творчість яких пов’язана з нашим краєм і є помітним явищем на Сумщині та в Україні. Вона була презентована 16 січня 2020 року в Конгрес-центрі СумДУ. Серед видатних письменників, істориків та краєзнавців діючі працівники Сумського НАУ – кандидат історичних наук, старший викладач кафедри державно-правових дисциплін та українознавства юридичного факультету СНАУ Микола Анатолійович Михайліченко (із працею «Військова мода доби Української революції») та доцент кафедри, кандидат історичних наук Людмила Іванівна Рожкова (із працею «Пам’ять про тоталітаризм в Спадщанському лісі»).

Щиро вітаємо та пишаємося нашими співробітниками та бажаємо їм подальших творчих успіхів!