Представники СНАУ на міжнародній виставці «Агрокомплекс»

Науковці Сумського національного аграрного університету представили потенціал навчального закладу на міжнародній виставці ефективних рішень для агропромислового комплексу «Агрокомплекс».

Впродовж трьох днів співробітники СНАУ представляли науковий потенціал університету у підготовці кадрів та наукових розробок для аграрного бізнесу, ділилися досвідом інтеграції реальних бізнес-практик в навчальний процес. Особливу увагу було зосереджено на освітньо-професійній програмі СНАУ «Фарм-менеджмент». Програма передбачає Сприяння розвитку молочного бізнесу України, втілення передових технологій виробництва та інноваційних методів управління ефективністю молочним бізнесом.

Переконані, що участь у подібних заходах позитивно відіб’ється на партнерських стосунках та налагодженні співпраці між СНАУ та підприємствами агробізнесу.