Припинення роботи атестаційних комісій щодо вільного володіння державною мовою

Відповідно до Закону України №117-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади» з 25 жовтня припиняють свою роботу атестаційні комісії уповноважених закладів освіти щодо вільного володіння українською мови.

Остання атестація та видача посвідчень особам, які претендують на посади державної служби щодо вільного володіння державною мовою відбудеться 24 жовтня о 12:45. Для участі в атестації необхідно звернутися до каб. 211 економ корпусу СНАУ з копіями паспорта, документу про освіту (з додатком), свідоцтвом про шлюб (у разі необхідності).

Після 25 жовтня при влаштуванні на посади державної служби  мають надавати копію документу, який підтверджує рівень вільного володіння державною мовою. Відповідно до листа-роз’яснення Національного агентства з питань державної служби України від 11 жовтня 2019 року, таким документом може бути, зокрема, документи державного зразка про середню/вищу освіту, в яких зазначено про вивчення предмету/дисципліни, що підтверджують знання української мови, та посвідчення щодо вільного володіння державною мовою, отримані до 25 жовтня 2019 року.