Призове місце на всеукраїнському конкурсі «Здоров’я поля» виборола команда Сумського НАУ

Нещодавно відбувся захист робіт фіналістів всеукраїнського конкурсу для студентів та молодих фахівців «Здоров’я поля», де було визначено переможців. Свої проєкти для покращення здоров’я поля та мінімізації виробничих ризиків через впровадження ресурсоощадних технологій презентували членам Експертної ради 5 фіналістів конкурсу.

Почесне 3-тє місце посіла групова робота виробничого майстра інженерно-технологічного факультету Сумського національного аграрного університету Миколи Шелеста та аспірантки за спеціальністю «Агрономія» факультету агротехнологій та природокористування Сумського національного аграрного університету Оксани Дацько «Припосівна обробка насіння рідкими біодобривами».

«Важливість конкурсу «Здоров’я поля» полягає не в тому, щоб відібрати одну кращу роботу, а щоб всі учасники запропонували ідеї, які можна впроваджувати у виробництві. Всі 5 проєктів фіналістів варті уваги, усі можна брати і розвивати далі», – наголосив СЕО компанії AgriLab Ярослав Бойко.

«Для молодого спеціаліста головне — мотивація: навчатися, шукати можливості, брати участь у подібних конкурсах, знаходити рішення. І дуже приємно, що аграрний бізнес долучається до зміни змісту освіти та стандартів», – говорить Тетяна Іщенко, директорка Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти.

Вітаємо команду Сумського НАУ зі значними здобутками та бажаємо натхнення у подальшому!