Про можливості міжнародних програм розповіли студентам під час Erasmus Days at SNAU

15 жовтня у Сумському національному аграрному університеті стартував захід, покликаний розповісти студентам про можливості участі у міжнародних програмах навчання, стажування та академічних обмінів.

Erasmus Days at SNAU – особливий захід, який складався з двох частин. Просвітницька частина містила в собі онлайн-лекцію про особливості та можливості програм Erasmus+. Під час лекції учасникам розповіли про те, що є програма Erasmus+, які проєкти вона підтримує та які напрямки покриває. До слова, у 2020-2021 навчальному році програма передбачає фінансування у розмірі 24,6 млрд. євро, які можуть бути спрямовані на проєкти мобільності, міжнародної співпраці, молодіжних обмінів, європейських студій, тощо. До участі у програмі можуть долучитися як студенти, так і випускники без вікових обмежень.

Щоб охопити ще більшу аудиторію, волонтери проєкту поспілкувались зі студентами та відвідувачами університету. Варто відзначити, що спілкування та всі заходи відбувалися із суворим дотриманням заходів безпеки під час карантину.

Крім того, у соціальних мережах відбувся флешмоб-конкурс на найоригінальніше фото на теми “Я навчаюся з Erasmus”, “Подорожую з Erasmus”, “Розвиваюся з Erasmus” з позначкою СНАУ. Авторів найкреативнішого фото організатори нагородять їх приємними подарунками. Світлини можна викладати до 17 жовтня.

З детальною інформацією  щодо усіх міжнародних проєктів СНАУ можна ознайомитися на сайті у розділі «Міжнародна співпраця».