Ксенія Блюмська-Данько

Директорка Офісу промоції

ексстудентка коледжу СНАУ, СНАУ та аспірантури СНАУ.

“Всё что желаемо и представимо - ДОСТИЖИМО!” – це моє життєве кредо.

Переглянути СV

Мені дуже пощастило, бо я займаюся улюбленими справами та маю декілька «зон комфорту».

Мій комфорт №1. З 2014 року ми працюємо над створенням позитивного іміджу Сумського національного аграрного університету, бо нам дійсно є чим пишатися. Я працюю з найкращою командою, що дає нам можливість реалізовувати весь наш креативний потенціал. У 2019 році в рамках міжнародного стажування мала змогу дослідити діяльність офісів промоції провідних ЗВО Польші – Ягеллонського, Варшавського університетів, університету «Vistula» та Аграрної академії в Кракові, поділитися досвідом з українськими колегами з Харькова, Київа , Одеси, Львова та ін. Офіс промоції створений не тільки для висвітлення новин, а також відкритий для всього нового, класного, студентського та веселого. Якщо Ви співаєте, складаєте вірші, танцюєте, вмієте організовувати інших, маєте супер ідеї для реалізації, ми допоможемо Вам стати відомим в стінах СНАУ. А ще, окрім постійного «екшину», в нашому офісі є запашна кава, цукерки та теплі розмови %)

Мій комфорт №2. Викладаю «Marketing», «PR», «Маркетинг послуг» та «Бренд-менеджмент» на кафедрі маркетингу та логістики СНАУ. Поєдную практику з теорією, тож разом зі студентами ми працюємо над вдосконаленням піар-системи та маємо вже свій власний бренд продуктів харчування – «FeedFood by SNAU». А у 2020 році розробили брендбук СНАУ.

Мій комфорт №3. І нарешті, я танцювально виховую чемпіонів України і не тільки –  Зразковий ансамбль сучасного бального танцю “Sway” Сумського національного аграрного університету (https://www.instagram.com/sway_swaychiki_snau) та Ансамбль сучасного бального танцю «Sky» ЗОШ №12.