Результати фотоконкурсу «НАВКОЛИШНІЙ СВІТ В ОБ’ЄКТИВІ»

З 7 по 20 квітня у Сумському національному аграрному університеті було проведено онлайн-фотоконкурс авторських фотографій «Навколишній світ в об’єктиві». У конкурсі прийняло участь понад 70 учасників. Це студенти Сумського національного аграрного університету та його відокремлених структурних підрозділів «Фахові коледжі СНАУ», майбутні абітурієнти СНАУ та співробітники. Варто зазначити, що надіслані фотороботи відзначаються художньою виразністю, яскравістю та унікальністю.

Головною метою Конкурсу є виявлення, підтримка творчих здібностей та ініціатив студентської молоді, пошук оригінальних підходів студентів Сумського національного аграрного університету та його відокремлених структурних підрозділів у галузі фотомистецтва.

Хочеться відмітити, що журі конкурсу було приємно здивоване та, у той же час, мало дуже непросте завдання. Багато фотографій заслуговують на високу оцінку, а вибирати кращі із кращих завжди важко. Для визначення переможців члени журі звертали увагу на композиційне та колірне рішення, технічну якість та естетичність виконання.

Отже, про результати, у кожній категорії були відібрані кращі фотографії:

Переможці Конкурсу отримують дипломи переможців. Дякуємо кожну з учасників за участь ви всі були неймовірно крутими.